Ankara'daki Bursluluk Sınavları

Ankara'daki Özel okul ve kolejlerin bursluluk sınav tarihleri, sınav yeri, sınav başvuru bilgileri ve bursluluk sınavları ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Sınav Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Sınav Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bahçeşehir Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Caner Özen Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Caner Özen Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilişim Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilişim Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Süleymaniye Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Süleymaniye Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Birikim Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Birikim Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Jale Tezer Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Jale Tezer Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Ankara Varlık Lisesi

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Ankara Varlık Lisesi bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Bilgenesil Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Bilgenesil Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Acar Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Acar Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

MEV Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan MEV Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Anaşehir Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Anaşehir Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Onur Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Onur Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

İnci Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan İnci Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Elif Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Elif Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Çözüm Akademi Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Çözüm Akademi Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilge Alp Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilge Alp Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Yeni Nefes Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Yeni Nefes Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Anlam Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Anlam Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Safa Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Safa Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Aşiyan Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Aşiyan Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Duru Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Duru Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

MBA Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan MBA Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Atael Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Atael Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Buse Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Buse Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Vadi Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Vadi Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Seviye Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Seviye Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Biltek Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Biltek Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Anka Bilim Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Anka Bilim Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Kampüs Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Kampüs Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Çağrı Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Çağrı Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bağ Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bağ Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Muradiye Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Muradiye Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Teknofen Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Teknofen Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Zehra Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Zehra Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Saygınlar Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Saygınlar Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Ankara Öncü Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Ankara Öncü Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Saye Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Saye Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Büyük Kolej

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Büyük Kolej bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Oya Akın Yıldız Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Oya Akın Yıldız Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Gürçağ Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Gürçağ Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Sirac Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Sirac Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Hayat Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Hayat Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Tema Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Tema Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Alp Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Alp Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Ankara Batı Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Ankara Batı Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Açı Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Açı Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Yüce Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Yüce Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Nar Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Nar Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Meltem Aynan Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Meltem Aynan Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Pınar Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Pınar Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel AR&YA Anadolu Lisesi

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel AR&YA Anadolu Lisesi bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Maya Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Maya Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Eryaman Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Eryaman Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilfen Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilfen Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Nesibe Aydın Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilnet Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilnet Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Ankara Bursluluk Sınavları

Özel okullar ve kolejler her sene dışarıdan öğrenci alırken seviye tespit ve eğitim bursu vermek için bursluluk sınavı düzenler.

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Ankara’daki özel okullar bursluluk sınavlarını  e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

bursluluk-sinavlari

Özel Okul ve Kolejlerin Bursluluk Sınavları

Özel okullar ve kolejler her sene dışarıdan öğrenci alırken seviye tespit ve eğitim bursu vermek için bursluluk sınavı düzenler.

Özel okul bursluluk sınavları temel olarak okulların kendi eğitim seviyelerine uygun öğrencileri tespit etmeleri için yapılmaktadır. Birçok özel okulun “Okula Kabul Sınavı” olarak da adlandırdığı bu sınavlarda belirli oranda başarı gösteren öğrencilere eğitim bursu sunulmaktadır.

Bursluluk sınavlarında özel okullar öğrencilerin sınavdaki başarısına göre, yüzde 10 ile yüzde 100 arasında eğitim bursu sunmaktadır.

Biz de sizler için bursluluk sınavlarını sizinle paylaşıyoruz. Özel okulların bursluluk sınavlarından haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz.