İstanbul'daki Bursluluk Sınavları

İstanbul'daki Özel okul ve kolejlerin bursluluk sınav tarihleri, sınav yeri, sınav başvuru bilgileri ve bursluluk sınavları ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

ERA Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan ERA Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bahçeşehir Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Dahi Ders Evi

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Dahi Ders Evi bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Sınav Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Sınav Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Birey Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Birey Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Eraslan Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Eraslan Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Birikim Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Birikim Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Hür Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Hür Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Etiler Açı Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Etiler Açı Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Kıraç Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Kıraç Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Çağdaş Tomurcuk Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Çağdaş Tomurcuk Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Pek Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Pek Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Güneşli Yeniay Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Güneşli Yeniay Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Nasuhbey Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Nasuhbey Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Yıldız Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Yıldız Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Eryetiş Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Eryetiş Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Mürüvvet Evyap Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Mürüvvet Evyap Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilgin Özel Anadolu Lisesi

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilgin Özel Anadolu Lisesi bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Altınay Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Altınay Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Sevinç Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Sevinç Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Taksim Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Taksim Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Sinerji Kız Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Sinerji Kız Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Artı Sonsuz Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Artı Sonsuz Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Arel Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Arel Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Yön Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Yön Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Balkanlar Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Balkanlar Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Nazmi Arıkan Fen Bilimleri bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

MEV Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan MEV Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Cemre Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Cemre Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Şefkat Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Şefkat Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Zinde Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Zinde Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Kilittaşı Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Kilittaşı Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Mavigün Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Mavigün Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Hazar Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Hazar Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Okan Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Okan Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Aksa Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Aksa Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Vizyon Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Vizyon Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Oran Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Oran Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Cent Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Cent Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Prestij Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Prestij Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Odak Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Odak Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bayramlar Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bayramlar Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Acıbadem Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Acıbadem Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Okutan Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Okutan Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Çam Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Çam Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

İstanbul Bursluluk Sınavları

Özel okullar ve kolejler her sene dışarıdan öğrenci alırken seviye tespit ve eğitim bursu vermek için bursluluk sınavı düzenler.

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan İstanbul’daki özel okullar bursluluk sınavlarını  e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

bursluluk-sinavlari

Özel Okul ve Kolejlerin Bursluluk Sınavları

Özel okullar ve kolejler her sene dışarıdan öğrenci alırken seviye tespit ve eğitim bursu vermek için bursluluk sınavı düzenler.

Özel okul bursluluk sınavları temel olarak okulların kendi eğitim seviyelerine uygun öğrencileri tespit etmeleri için yapılmaktadır. Birçok özel okulun “Okula Kabul Sınavı” olarak da adlandırdığı bu sınavlarda belirli oranda başarı gösteren öğrencilere eğitim bursu sunulmaktadır.

Bursluluk sınavlarında özel okullar öğrencilerin sınavdaki başarısına göre, yüzde 10 ile yüzde 100 arasında eğitim bursu sunmaktadır.

Biz de sizler için bursluluk sınavlarını sizinle paylaşıyoruz. Özel okulların bursluluk sınavlarından haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz.