İstanbul'daki Bursluluk Sınavları

İstanbul'daki Özel okul ve kolejlerin bursluluk sınav tarihleri, sınav yeri, sınav başvuru bilgileri ve bursluluk sınavları ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Key Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Key Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Merter Final Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Merter Final Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bahçeşehir Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Sınav Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Sınav Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Birikim Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Birikim Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Dahi Ders Evi

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Dahi Ders Evi bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Birey Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Birey Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Çağdaş Tomurcuk Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Çağdaş Tomurcuk Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Etiler Açı Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Etiler Açı Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Kıraç Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Kıraç Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Hür Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Hür Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Pek Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Pek Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Güneşli Yeniay Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Güneşli Yeniay Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Nasuhbey Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Nasuhbey Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Yıldız Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Yıldız Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Eryetiş Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Eryetiş Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Mürüvvet Evyap Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Mürüvvet Evyap Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilgin Özel Anadolu Lisesi

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilgin Özel Anadolu Lisesi bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Altınay Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Altınay Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Sevinç Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Sevinç Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Taksim Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Taksim Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Sinerji Kız Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Sinerji Kız Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Artı Sonsuz Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Artı Sonsuz Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Arel Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Arel Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Yön Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Yön Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Balkanlar Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Balkanlar Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Nazmi Arıkan Fen Bilimleri bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

MEV Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan MEV Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Cemre Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Cemre Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Şefkat Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Şefkat Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Zinde Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Zinde Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Kilittaşı Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Kilittaşı Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Mavigün Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Mavigün Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Hazar Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Hazar Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Okan Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Okan Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Akil Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Akil Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

FikriBilim Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan FikriBilim Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

İhlas Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan İhlas Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

İleri Nesil Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan İleri Nesil Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Çağdaş Bilimler Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Çağdaş Bilimler Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Modern Eğitim Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Modern Eğitim Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Kale Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Kale Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

MEF Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan MEF Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Aksa Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Aksa Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Vizyon Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Vizyon Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Oran Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Oran Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Cent Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Cent Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Prestij Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Prestij Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Odak Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Odak Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Pikare Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Pikare Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Erenköy Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Erenköy Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Nun Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Nun Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Armada Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Armada Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Safa Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Safa Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Biltes Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Biltes Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bayramlar Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bayramlar Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Acıbadem Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Acıbadem Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Çınar Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Çınar Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Şafak Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Şafak Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Yeniden Diriliş Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Yeniden Diriliş Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Boğaziçi Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Boğaziçi Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Batıkent Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Batıkent Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Düşünür Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Düşünür Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Koray Varol Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Koray Varol Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Liv Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Liv Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Derya Öncü Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Derya Öncü Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir Dünya Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bir Dünya Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Devran Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Devran Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Deha Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Deha Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

MBA Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan MBA Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Cevher Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Cevher Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Ment Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Ment Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Asil Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Asil Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Mektebim Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Mektebim Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Fidol Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Fidol Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Ferah Büyük Çamlıca Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Ferah Büyük Çamlıca Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Çevre Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Çevre Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Florya Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Florya Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Safir Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Safir Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Cihangir Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Cihangir Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Akay Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Akay Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Asfa Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Asfa Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Tarih Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Tarih Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Sultan Fatih Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Sultan Fatih Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Dolmabahçe Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Dolmabahçe Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Ege Bilim Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Ege Bilim Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Biltek Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Biltek Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Petek Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Petek Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Elit Gençler Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Elit Gençler Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Yenidoğu Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Yenidoğu Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Kuzey Koleji Anadolu Lisesi

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Kuzey Koleji Anadolu Lisesi bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Çevre Bilim Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Çevre Bilim Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Vega Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Vega Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

İrfan Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan İrfan Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzü Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Gökyüzü Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Empati Florya Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Empati Florya Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Era Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Era Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Gen Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Gen Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Atabek Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Atabek Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Boğazhisar Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Boğazhisar Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Fen Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Fen Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Balkaya Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Balkaya Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Eğitmen Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Eğitmen Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Cebir Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Cebir Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Erol Altaca Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Erol Altaca Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Okutan Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Okutan Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Özel Çam Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Özel Çam Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilyön Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilyön Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Koru Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Koru Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Cebir Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Başer Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Başer Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

İyi Dersler Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan İyi Dersler Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Erse Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Erse Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Başarılı Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Başarılı Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Marmara Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Marmara Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Elma Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Elma Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilgi Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilgi Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Haseki Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Haseki Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Koşuyolu Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Koşuyolu Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Medeniyet Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Medeniyet Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

BÜMED Meç Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan BÜMED Meç Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Gökkuşağı Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Gökkuşağı Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Atakent Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Atakent Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Kandilli Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Kandilli Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Irmak Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Irmak Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Fenerbahçe Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Fenerbahçe Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Topkapı Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Topkapı Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

İde Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan İde Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bil Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bil Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilfen Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilfen Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Vatan Eğitim Kurumları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Vatan Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Bilnet Okulları

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Bilnet Okulları bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Eraslan Koleji

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan Eraslan Koleji bursluluk sınav tarihini henüz sitemizde duyurmadı. Bursluluk sınavlarından e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

İstanbul Bursluluk Sınavları

Özel okullar ve kolejler her sene dışarıdan öğrenci alırken seviye tespit ve eğitim bursu vermek için bursluluk sınavı düzenler.

Yeni eğitim döneminde başarıyı ödüllendirecek olan İstanbul’daki özel okullar bursluluk sınavlarını  e-bültenimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

bursluluk-sinavlari

Özel Okul ve Kolejlerin Bursluluk Sınavları

Özel okullar ve kolejler her sene dışarıdan öğrenci alırken seviye tespit ve eğitim bursu vermek için bursluluk sınavı düzenler.

Özel okul bursluluk sınavları temel olarak okulların kendi eğitim seviyelerine uygun öğrencileri tespit etmeleri için yapılmaktadır. Birçok özel okulun “Okula Kabul Sınavı” olarak da adlandırdığı bu sınavlarda belirli oranda başarı gösteren öğrencilere eğitim bursu sunulmaktadır.

Bursluluk sınavlarında özel okullar öğrencilerin sınavdaki başarısına göre, yüzde 10 ile yüzde 100 arasında eğitim bursu sunmaktadır.

Biz de sizler için bursluluk sınavlarını sizinle paylaşıyoruz. Özel okulların bursluluk sınavlarından haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz.